ONLINE Studium

(E-vzdělávání, online studium, školy, problematika, novinky)

Nevíte jakou školu si vybrat, nevíte, jaký je rozdíl mezi distančním a kombinovaným studiem? Chcete studovat při práci? Chcete lepší pozici? Získejte jeden z profesních titulů, rozšiřte své možnosti díky profesní kvalifikaci nebo si dokončete "Maturitu" téměř on-line. Tento web vám poradí, naučí vás se orientovat v pojmech "ONLINE, Dis, KS, DS, BBA, MBA, MPA, MSc., LL.M., DBA, Ph.D.". Sledujte novinky a články o možnostech vzdělání a trendech. 

Portál zabývající se problematikou školství, vzdělávání a vzdělávacími institucemi. Poskytujeme seriózní články na vysoké úrovni na různou tématiku školství, popis novinek a rozebírání významů a pojmů v oblasti školství a vzdělávání.


Pomůžeme vám: 

Co znamená EQF a ECTS

Sháním školu kterou zvládnu

Vyplatí se studovat v dnešní době?

Akreditace vzdělávacích institucí

Akreditační a certifikační organizace

Nové školy/vzdělávací instituce, které zaujmou

Nabízí se možnost pátrat po vysokých školách které budou nejlépe odpovídat vašim požadavkům a možnostem na studium.

vysoke-skoly-studium.cz

Chcete rozšířit svoji kvalifikaci?

Nebo jen chcete zvýšit úroveň svého vzdělání?

Najděte vhodnou kvalifikaci a dokončete si vyuční list nebo maturitu.

kvalifikace-kurzy.cz

Sháníte revizního technika? Zde naleznete seznam revizních techniků (revizáků) na jednotlivé zařízení či systémy.

Jste revizní technik nebo firma nabízející revize? Registrujte se u nás! Budete zdarma vedení v databázi revizních techniků.

Také zde můžete uplatnit svojí odbornost a napsat článek o jakékoliv odborné tématice.

revizaci.eu

Školení NV 194/2022 Sb. (dříve vyhláška č. 50/1978 Sb.) pro všechny s odbornou způsobilostí dle §6 a §7. Kamerové systémy pro bytové domy a revize všech elektrických instalací.

Česká Komunikační a.s.

Studium na "Evropské akademii vzdělávání" je určen především lidem, kteří si chtějí dokončit své vzdělávání, až už se jedná o uchazeče se základním vzděláním, kteří si mohou dokončit učňovský nebo maturitní obor díky "profesní kvalifikaci". Studium je též určeno pro středoškoláky nebo vysokoškoláky kteří chtějí získat praktické profesní znalosti, konkurenční výhodu na trhu práce a "profesní titul". 

(BBA, MBA,MPA, MSc., LL.M., DBA, Ph.D.)

Evropská akademie vzdělávání SE

Portál tabang.eu provádí beznákladové sbírky (100% ze sbírky je poskytnuto příjemci). Sbírky jsou registrované/pod státním dozorem a prováděné jen přes transparentní bankovní účet. Účel sbírky je vždy prováděn jen pro účely nezbytně souvisejícím se základními životními potřebami (jako například: přežití, strava, ...). Účel sbírky je vždy popsán a je na každém co se rozhodne podpořit. Všechny sbírky jsou registrovány a proto je možné dát si je do základu daně ať již v osobním daňovém přiznání nebo jako podklad pro firmy a společnosti.

Provozovatel portálu sbírky podporuje a na vybrané sbírky přispívá.

tabang.eu